Genel olarak yapmış olduğumuz web sitelerini maksimum 7-10 gün arası teslim ediyoruz.Eğer ki sıfırdan istenen özel bir site varsa onunla ilgili bilgi size iletilecektir.

Her iki şekilde de yapıyoruz.Teklif iste kısmında sitenize analiz yapıyoruz size geri dönüş yaptığımızda istenilen 2 tane kelimeyi belirliyoruz sizinle beraber.Rekabette olduğunuz diğer sitelere göre analizler yapıldıktan sonra aylık yada yıllık çalışabiliyoruz.

Sitemizde fiyatların olduğu bir kategori yada sayfa bulunmamaktadır.Teklif iste kısmından ihtiyacınız olan hizmetimizi seçiniz açıklama kısmına ekstra sorabileceğiniz şeyleri ekleyebilirsiniz.Ör.Web sitesi için örnek bir site gösterebilirsiniz.Ör.Seo için ise analiz yapılır sizlere geri dönüş yaparız.

Tabi ki müşteri isterse bu konuda da yardımcı oluyoruz.Fakat şöyle bir durum var görsel calışmalar yapılırken müşteri onay verene kadar 2 defa ücretsiz ufak düzenlemeler yapıyoruz işi teslim edip onay aldıktan sonra değişiklik istenirse ekstra ücret alınıyor.

SEO Hizmetlerini kategorilendirip detaylandıracak olursak eğer, 7 ana aşamada detaylı olarak inceleyebiliriz.

  • On-Page SEO (Sayfa İçi Optimizasyon)
  • Backlink Profilini İnceleme ve Temizlik
  • Rakip Analizi
  • Pazar Araştırması (Anahtar Kelime Seçimi)
  • İçerik Geliştirme
  • Link İnşası
  • Kontrol ve Raporlama

Küçük yaşta almaya başladığım mesleki bilinç ve ahlaka çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışarak yön verdim. İş hayatının stresli ve ağır gündelik işleyişinde, yapılan işlerin proje odaklı olmayıp, böylelikle iş üzerinde gerekli odağın toplanamayıp, “günü kurtarmak” anlayışıyla yapılıyor olmasından dolayı, çoğu işin mecazi anlamda heba edildiğine şahit oldum. Bu sebeple rahat bir ortamda çalışmanın hem işe, hemde işleyişe faydalı olacağını bilenlerdenim. Çalıştığım yerlerdeki işverenlerin yaşattığı maddi ve manevi sıkıntılarında perçinlemesi sebebiyle “evde” olmaya karar verdim.

Tabi ki her zaman yardımcı oluyoruz bu konuda hiç endişeniz olmasın.Teslim edilirken en ufak ayrıntıya kadar iniyoruz.Sonrasında takıldığınız kısımlarda da 7/24 destek veriyoruz.

X