Sosyal Medya Paylaşımları

Facebook’a 1 Fotoğraf Paylaş, İnstagramda bir hikaye ekle, Twitter’da okkalı bir twit at değildir. Sosyal medya danışmanlığı çok farklı bir boyuttur. Markanızın, Projelerinizin veya Firmalarınızın Sosyal medyada hedef kitlelerini belirleyen, hedef kitlenize uygun içeriği hazırlayan hedef kitlenizin demografik ve lokal bilgilerine sahip olup, Onlarla etkileşimizi taze tutan bir alandır!

Hedef kitlelerinizi kalıcı olarak bünyenize bağlayan, bunu yaparken web sitelerinizi veya dijital platformlarınızı denetleyen hatasız platformlar kurmanızda yardımcı olan bir hizmettir. Çok daha fazlası bizde, bir sunum isteyerek çok daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Size hangi araçların uygun olabileceği konusunda kısa araştırma yaparak size uygun sosyal medya kanallarını oluştur, Kapak ve Kurumsal Tanıtım içeren alanların tasarımlarını firmanız veya markanıza entegre şekilde dizayn ederiz. Hedef kitle analizi gerçekleştirerek, Birebir hedef kitlenize yayıncılık yapmanıza olanak sağlarız.

Sosyal medya’da gerekli olacak fotoğraf ve videolarınızı çeker, gerekli montaj işlemlerini hallederiz. Sosyal Medya kanallarında kullanacağınız kısa tanıtım introlarınızı oluştururuz. Süreç içerisinde bu çekimleri tekrar eder, hedef kitlenizin tüketim oranına bağlı olarak sürekli güncel tutarız. Size Sosyal medya araçlarınız ve kampanyalarınız ile ilgili haftalık rapor sunar, Süreç içerisindeki gelişimizi dinamik sunumlar ile anlatırız. Bütçe gereken çalışma ve alanlarda sürekli sizi bilgilendirir, izinleriniz doğrultusunda bütçe yönetimi sağlarız.

Etkinliklerinizi, Önemli Anlarınızı ve Firmanızın hareketlerini yakın plan takip eder, Verileri oluşturur bunları hedef kitlenizle paylaşırız. Kampanya fikirleri üretir, sizinle paylaşırız. Hiçbir önemli günü kaçırmaz her güne gerekli önemi hissettirecek içerikler türetiriz. İşinin ve sorumluluğunun son derece farkında kurumsal ve tam donanımlı bir ajansız.

X
Bizi arayın